Nowy rok akademicki, nowi ludzie, nowe pomysły, niezmienna pasja

Mimo tego, że spotkanie rekrutacyjne już się odbyło, wciąż można wstępować do naszego koła. Szczegóły w zakładce „Rekrutacja„.

W najbliższym roku planujemy dalszy rozwój skonstruowanych przez nas symulatorów mający na celu podwyższenie realizmu prowadzonych na nich lotów, m. in. przez pełną integrację SyMELatora 2 „Pirat” z systemem wirtualnej rzeczywistości oraz wiele innych usprawnień zarówno w tym symulatorze jak i SyMELatorze 4.

Projektem, na którym oprze się działalność Koła w najbliższym czasie jest rekonstrukcja Motoszybowca Fournier RF-9, gromadząc dokumentację zbliżamy się do prac konstrukcyjnych.

Jeśli jesteś studentem PW (nie tylko MEiL-u!) zainteresowanym działalnością w takich projektach jak te wyżej zapraszamy, jednakże nie jest to wszystko co możesz u nas robić. Jesteśmy otwarcie na nowe pomysły konstrukcyjne i nie tylko – bo przecież nie tylko tym się zajmujemy. W nowym roku pojawi się informacja nt. organizowanych przez nas co roku szkoleniach.

Oczywiście nie można zapomnieć o naszej działalności dla najszerszego grona odbiorców – spotkań z ludźmi lotnictwami, a przygotowujemy naprawdę pasjonujące wizyty – szczegóły niebawem!