Konkurs na logo KNL Team

Dzięki organizowanym przez KNL szkoleniom szybowcowym, liczba pilotów w kole znacznie wzrosła. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć sekcję zajmującą się rozwojem sportowym naszych członków – KNL team.

Celem drużyny będzie doskonalenie posiadanych umiejętności oraz reprezentowanie Politechniki na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach szybowcowych. Już teraz jednym z pierwszych działań sekcji będzie organizacja wykładów z taktyki przelotowej czy meteorologii, a od początku sezonu ruszymy z intensywnym treningiem praktycznym. Informacje o poczynaniach i postępach KNL teamu będą pojawiały się na bieżąco.

Jak wiadomo, każda drużyna ma swoje znaki rozpoznawcze – i tutaj pojawia się zadanie dla Was! Ogłaszamy konkurs na logo KNL teamu – możecie puścić wodze fantazji i stworzyć symbol naszej reprezentacji. Na zwycięzcę czeka nagroda – LOT SZYBOWCEM!

Logo zagości na koszulkach zawodników w postaci haftu oraz znajdzie się na każdym pilotowanym przez nas szybowcu, wobec czego oprócz walorów estetycznych wysoko punktowana będzie prostota i czytelność znaku.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?
Po pierwsze – polubić fanpage KNLu i udostępnić wydarzenie.
Po drugie – zaprojektować logo i wysłać je do 6 stycznia 2016 na adres zarzad.knl@gmail.com. Liczymy na Was i zapraszamy do udziału w konkursie!

Więcej informacji na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/433418950192380/.